chat

Start Chat

Systemy zielonych dachów Nophadrain

Systemy dla intensywnych zielonych dachów

Zrównoważony system do budowy pełnoprawnych ogrodów i parkowych na dachach z drzewami, krzewami, trawnikami i elementami wodnymi.

Standardowe systemy Nophadrain dla dachów intensywnych

Stip Algemeen Intensive PL
Przejdź do produktów >

Jeden kompletny system

Nasze systemy intensywnych zielonych dachów są dostarczane w kompletnych pakietach - od warstwy przeciwkorzennej po warstwę podłoża uprawowego.

Rdzeniem systemu intensywnych zielonych dachów Nophadrain jest system drenażowy ND 4+1h. Ten wielofunkcyjny system odwadniający z oznaczeniem CE o wysokiej wytrzymałości na ściskanie chroni pokrycie dachowe przed zastojem wody, a jednocześnie w połączeniu z panelami retencyjno-filtracyjnymi ND WSM-50 magazynuje wodę (40 l/m²). Ponadto system drenażowy ND 4+1h w połączeniu z folią poślizgową i ochronną ND TSF-100 chroni membranę hydroizolacyjną przed obciążeniami mechanicznymi.

Inne systemy Nophadrain dla dachów intensywnych

‘Vierhavenstrip’

Rotterdam

Ten wyjątkowy projekt został zrealizowany w Vierhavenstrip w Rotterdam Delfshaven. W miejscu, które należało niegdyś do kolei, powstały sklepy, a nad nimi znajduje się park na dachu. Jest to największy tego typu park w Europie. Uroczystość otwarcia odbyła się latem 2013 roku.

Sprawdź ten projekt
Dakpark helicopterview.png