chat

Start Chat

Systemy zielonych dachów Nophadrain

Systemy dla parkingów

Wysoka wytrzymałość tego systemu na ściskanie oznacza, że nawierzchnia na dachach zarówno konstrukcji nadziemnych, jak i podziemnych może wytrzymać nie tylko samochody, ale także pojazdy uprzywilejowane i pojazdy ciężarowe.

Standatdowe systemy Nophadrain dla dróg

Algemene Stip Berijdbaar PL
Przejdź do produktów >

Jeden kompletny system

Rdzeniem systemu parkingowego Nophadrain jest system drenażowy ND 620 (dla samochodów) lub system drenażowy ND 620hd (dla służb ratowniczych i pojazdów ciężarowych), oba o wysokiej wytrzymałości na ściskanie. Te systemy drenażowe zapobiegają wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na membranie hydroizolacyjnej. Systemy drenażowe w połączeniu z folią poślizgową i ochronną ND TSF-100 chronią hydroizolację przed statycznymi i dynamicznymi obciążeniami drogowymi.

Systemy drenażowe ND 620 / ND 620hd zapewniają doskonałe odprowadzanie wody z warstwy nośnej i zapobiegają uszkodzeniom nawierzchni drogowej. Oznacza to, że zapewniają stabilną i trwałą warstwę podkładową dla nawierzchni. Systemy parkingowe Nophadrain zostały poddane długoterminowym testom obciążenia dynamicznego na Uniwersytecie Technicznym w Monachium w Niemczech.

 

Inne systemy Nophadrain dla dróg (samochody osobowe i ciężarowe) na dachach użytkowych

'Kruispleingarage'

Rotterdam

Król Willem Alexander przewodniczył ceremonii otwarcia dworca głównego w Rotterdamie w dniu 13 marca 2014 roku. Jednym z elementów tego projektu stanowi parking Kruisplein Garage, pięciopiętrowy podziemny parking z 8 poziomami, mieszczący 760 pojazdów. Jest to najgłębszy parking w Holandii, którego najniższy punkt sięga -20 NAP (Amsterdam Ordnance Datum).

Sprawdź ten projekt
Kruispleingarage Overview WEB