debuginfo

culture pl-PL
menu

Systemy Nophadrain dla ciągów pieszych na zielonych dachach

Niezawodny system przeznaczony do zakładania chodników dla pieszych – kostki brukowej i otoczaków, kamienia naturalnego, nawierzchni drewnianych – na tarasach i balkonach.

Systemy Nophadrain dla ciagow pieszych na zielonych dachach

Właściwości i zalety ciągów pieszych na zielonych dachach

Co to są ciągi piesze na zielonych dachach?
Systemy Nophadrain dla Ciągów pieszych na zielonych dachach umożliwiają instalację nawierzchni betonowych oraz z naturalnego kamienia na dachach i balkonach. Aby zapobiegać uszkodzeniom zagospodarowanego terenu, niezbędne jest użycie odpowiednich systemów, z dużą wytrzymałością na ściskanie. Niewystarczające odprowadzanie wody może doprowadzić do powstania osadu na nawierzchni, który będzie trudny do usunięcia. Może również dochodzić do problemów, takich jak przebarwienia lub zamarzanie.

Zalety ciągów pieszych:

  • Tworzymy krajobraz: ciągi piesze tworzą dodatkową przestrzeń życiową w miejscach nietypowych, które umożliwiają dostęp prywatny lub publiczny.
  • Zapobiega uszkodzeniu nawierzchni: system drenażowy o wysokiej wytrzymałości na ściskanie zapewnia dobre odprowadzanie wody opadowej. zięki temu nie tworzy się trudny do usunięcia osad na nawierzchni.
  • Ochrona warstwy hydroizolacji: roślinność eliminuje szkodliwy wpływ słońca i deszczu na warstwę hydroizolacji. Dzięki temu hydroizolacja jest chroniona, a jej żywotność zostaje wydłużona.
  • Pozytywny wpływ na środowisko życia: system jest ogólnie połączony z roślinnością. Dlatego pozytywnie wpływa na takie kwestie jak różnorodność biologiczna, przeciwdziałanie efektowi miejskiej wyspy ciepła oraz zmniejszenie obciążenia systemów kanalizacji podczas obfitych opadów.

System podestów Nophadrain 

Jeden kompletny system
System podestów Nophadrain to rozwiązanie kompleksowe..

Standardowe elementy System podestów Nophadrain

chodnik na zielonym dachu

Wyjaśnienie elementy
1. Kostka samoklinująca
2. Podsypka piaskowa lub podbudowa z kruszywa
3. ND 220 Zintegrowany System Drenażowy
4. ND TGF-20 Folia Separacyjna I Poślizgowa
5. Hydroizolacja


Serce systemu Nophadrain dla Ciągów pieszych na zielonych dachach 
Trzonem Systemy Nophadrain dla Ciągów pieszych na zielonych dachach system drenażowy ND 220. Zintegrowany, oznakowany CE system drenażowy o dużej wytrzymałości na ściskanie zapobiega zastojom wody pod nawierzchnią. Zabezpiecza to nawierzchnię przed powstawaniem osadu oraz przebarwień. System drenażowy ND 220 zapobiega również uszkodzeniom związanym z zamarzaniem dolnych warstw, a dzięki temu zapewnia stabilne podłoże dla nawierzchni.

System drenażowy ND 220 zapobiega również wzrostowi ciśnienia hydrostatycznego na hydroizolacji. System drenażowy wyposażony jest w folię, która zapewnia rozłożenie nacisku, a w połączeniu z folią poślizgową i oddzielającą ND TGF-20 zabezpiecza membranę hydroizolacyjną przed obciążeniami mechanicznymi.

Z przyjemnością doradzimy odnośnie dostępnych opcji. Możemy pomóc w zwiększeniu funkcji użytkowych ciągów pieszych, jednocześnie ograniczając do minimum ryzyko.

Dowiedz się więcej o naszej specjalizacji

Documentation

Rysunki CAD podest

Rysunki CAD podest

W tym miejscu można znaleźć rysunki CAD Systemy Nophadrain dla Ciągów pieszych na zielonych dachach
Do pobrania
Specyfikacja – ciagi piesze

Specyfikacja – ciagi piesze

W tym miejscu można znaleźć specyfikację Systemów Nophadrain dla Ciągów pieszych na zielonych dachach
Do pobrania
Broszury - ciagi piesze

Broszury - ciagi piesze

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych systemach dla Ciągów pieszych na zielonych dachach? Po prostu pobierz broszurę.
Do pobrania