chat

Start Chat

Systemy zielonych dachów Nophadrain

O Nophadrain

Nophadrain to specjalistyczne systemy dachów użytkowych: systemy dla ciągów pieszych, dróg i parkingów, jak również intensywne i ekstensywne systemy dachów zielonych. Produkujemy i ulepszamy oferowane systemy we własnym zakładzie. Ponadto, możemy zapewnić wsparcie na każdym etapie procesu budowy, począwszy od projektowania a skończywszy na wdrożeniu. Poza systemami dachów użytkowych, produkujemy profesjonalne GARDLINER systemy profili krawędziowych dla ogrodników oraz zajmujemy się uprawą wysokiej jakości mat rozchodnikowych we własnej szkółce.

O Nophadrain
Nophadrain

Rozwój technologiczny i produkcja

Nophadrain opracowuje i wytwarza systemy, które umożliwiają wegetację roślin oraz wykonanie nawierzchni dla ruchu pieszego i pojazdów oraz parkingów na dachach. Nasze systemy drenażowe są „kanapką” złożoną ze spojonych ze sobą różnych warstw funkcjonalnych tworzących jeden produkt.

Nieustannie badamy nasze surowce wtórne we własnym laboratorium w celu zapewnienia ich przydatności w procesie produkcji, abyśmy mogli zagwarantować wysoką jakość naszych systemów dachów użytkowych. Dzięki utrzymaniu pełnej kontroli nad rozwojem i produkcją w swoim własnym zakładzie, jesteśmy w stanie nieustannie reagować na nowe rozwiązania i pomysły. Zapewnia nam to również elastyczność, dzięki której jesteśmy w stanie w sposób optymalny spełnić oczekiwania i potrzeby klientów.

Doradztwo i inżynieria

W przypadku Nophadrain dostarczanie dobrego produktu nie kończy się na etapie produkcji. Nasi specjaliści zapewnią ścisłe wsparcie na każdym etapie procesu budowy, począwszy od projektowania a skończywszy na realizacji.

Podczas projektowania dachu użytkowego, położona niżej konstrukcja dachu, pokrycie dachowe, które będzie zainstalowane oraz elementy wykorzystywane do jego zabezpieczenia stanowią klucz do powodzenia w realizacji projektu. Nasi specjaliści są w stanie dostarczyć klientowi porady budowlane, które uwzględniają wszystkie aspekty procesu budowy – począwszy od informacji o uregulowaniach i certyfikacji po informacje dotyczące wyboru odpowiedniej roślinności lub nawierzchni jaka powinna zostać użyta. Nasi konsultanci zapewnią również bezproblemową instalację systemów dachów użytkowych Nophadrain na miejscu budowy. 

Realizacja

Systemy drenażowe Nophadrain łączą w sobie różne warstwy funkcjonalne, tworząc jeden produkt i sprawiając, że systemy dachów użytkowych są szybkie i łatwe w instalacji.

Wspólnie z Nophadrain klient może wybrać dostawę i instalację kompletnego systemu. W przypadku tych projektów współpracujemy wyłącznie z wyspecjalizowanymi firmami, które mają doświadczenie z naszymi systemami. W całym procesie realizacji wyznaczona jest jedna osoba kontaktowa, tak aby wszystkie kwestie - od konsultacji do ostatecznej instalacji - przebiegały w sposób bezproblemowy i jasny.

Expertise Uitrollen 1

Rozwijanie systemu drenażowego ND

2 Substraatlaag Plaatsen LR 2

Układanie substratu lub posadawianie fundamentów

3 Vegetatie Plaatsen LR 3

Układanie roślinności lub nawierzchni